Supravia
Hlavná stránka  > Golf > Golfové ihriská > Golf v zahraničí
 
Golf v zahraničí
Golf na Slovensku
 
Golf v zahraničí

Hráte radi golf?

Vy hrajte! My sa postaráme o všetko ostatné!

Vyskúšajte si golfové ihriská vo svete. Ponúkame Vám golf v Maďarsku, Slovinsku, Taliansku či dokonca v Juhoafrickej republike.

MAĎARSKO

GOLF & COUNTRY CLUB na Starom jazere v meste Tata, Remeteségpuszta

Tento golfový klub sa nachádza v meste Tata, Remeteségpuszta v blízkosti diaľnice M1 len 40 minút od Budapešti a 60 minút od Bratislavy. Golf a Country Club na Starom jazere bol založený v poľovnom revíri grófskeho rodu Eszterházyovcov a svojim návštevníkom ponúka plne vybavené možnosti golfu, golfového hotela a sprievodných rekreačných podujatí.
18 jamkové golfové ihrisko sa roprestiera medzi vrchovinou Gerecse a Starým jazerom v Tate. Bolo zriadené v prekrásnom parku s mnohými jazierkami a potokmi.

HENCSE GOLF & COUNTRY CLUB pri Európskych jazerách

Európske jazerá sa nachádzajú v juhozápadnej časti Maďarska, 230 km od Budapešti, medzi pahorkami prírodnej rezervácie Zselic, ktoré sa zaraďujú medzi najkrajšie chránené územia tohto druhu na svete. 18 jamkové ihrisko so 72 golfovými dráhami predstavuje dobrodružstvo pre mierne a plne pokročilých. Dobre umiestnené jazerá a pieskové prekážky boli viackrát pochválené skúsenými hráčmi, ktorí charakterizujú ihrisko ako excelentný terén, kde hráči musia spojiť svoje skúsenosti s veľkou mierou predstavivosti a prevedenia.
Európske jazerá ponúkajú vynikajúce možnosti ubytovania v 22 luxusne zariadených izbách a dvoch chatkách, kde sa budete cítiť výborne počas celého Vášho pobytu.

TALIANSKO

IFA - RESORT TERME DI GALZIGNANO

Nachádza sa približne 700 km od Bratislavy, neďaleko Benátok, na úpätí Euganského pohoria, v prekrásnom prostredí parku s rozlohou 350 000 m2. Zdravý vzduch, príroda a termálne pramene sú spolu s golfovým ihriskom zdrojom relaxu a vitality. Nachádzajú sa tu štyri 4* hotely renomovanej siete IFA.

JUHOAFRICKÁ REPUBLIKA

FRANCOURT HOTEL & COUNTRY CLUB

Tento luxusný golfový areál, navrhnutý Gary Playerom, sa nachádza neďaleko od George. Golfové ihrisko má 36 jamiek, vodné prekážky, zalesnené porasty a nádhernú polohu.

GEORGE GOLF CLUB

Jedno z najkrajších ihrísk na známej Záhradnej ceste, len niekoľko kilometrov od pobrežia. 18-jamkové ihrisko, 5 777 m, PAR 70. Vysoký štandard, priestranný klubový dom, požičovňa golfovej výbavy.

SELBOURNE COUNTRY LODGE & GOLF CLUB

Golfový areál v anglickom koloniálnom štýle zo začiatku nášho storočia patrí k najkrajším areálom vo svete vôbec. Nachádza sa asi 45 km južne od Durbanu pri Penningtone medzi dvoma zelenými kopcami a poliami s cukrovou trstinou. Golfové ihrisko s plážovým klubom pri Indickom oceáne má 18 jamôk, vodné prekážky, zalesnené porasty. Súčasťou klubu je malá recepcia, reštaurácia, bar a bazén.

 
 
  Contact:
Zamocka 12.
P.O. Box 264
SK - 811 01 Bratislava
Slovak Republic
 
Tel.: +421-2-5920 1711
Fax: +421-2-5920 1700
E-mail: supravia@supravia.sk