Supravia
Hlavná stránka  > Svet > Zájazdy > Thajsko, Malajzia, Singapur
 
Veľká juhoamerická expedícia
Mauritius
Madagaskar
Thajsko
Egypt
Mexiko
Lyžiarske zájazdy
Kuba
Tajomstvo starej Číny
Čínska Mozaika
Thajsko, Malajzia, Singapur
Tajomstvá Tibetských chrámov
 
Thajsko, Malajzia, Singapur

(zväčšiť obrázok)


(zväčšiť obrázok)


(zväčšiť obrázok)


(zväčšiť obrázok)


(zväčšiť obrázok)


(zväčšiť obrázok)


(zväčšiť obrázok)


(zväčšiť obrázok)


(zväčšiť obrázok)


(zväčšiť obrázok)


(zväčšiť obrázok)


(zväčšiť obrázok)


(zväčšiť obrázok)


(zväčšiť obrázok)


(zväčšiť obrázok)


(zväčšiť obrázok)


(zväčšiť obrázok)


(zväčšiť obrázok)

Thajsko Malajzia Singapur

Thajsko Malajzia Singapur

Dvojdňový trek v džungli za horskými kmeňmi, jazda na slonoch
● Bangkok, Kuala Lumpur, Singapur, budhizmus, islam, hinduismus
Romantické ostrovy, rozprávkové pláže, koralové útesy


Rámcový program:

1. - 3. deň:

Príchod do hl. mesta Thajska - Bangkoku alebo po thajsky Krunghtep a jeho neopakovatežná atmosféra. Nočný život v Pat Pongu, krážovský palác a Wat Pho - budhistický chrám so zlatým ležiacim Budhom a škola masáže. Plávajúce trhy, kde si nakúpime chutné exotické ovocie za pár “babiek-bahtov”, poplavíme sa rýchlymi člnmi úzkymi uličkami v tejto časti cca 100 km od Bangkoku. Nakhon Pathom - najvyššia budhistická stavba sveta, kde si vysvetlíme budhistickú terminológiu, históriu a rozdiely v jednotlivých smeroch budhizmu: Hinajána, Mahajána, Tibetský budhizmus. Vykričané štvrte mesta, ulica s najlepšími barmi, reštauráciami a lacnými obchodíkmi v ktorých nakúpime skvelé suveníry. Nočný presun komfortným autobusom do Chiang Mai.

4. - 6. deň:

Chiang Mai - kultúrne centrum severného Thajska. Najkrajší thajský chrám - Doi Suthep Wat Phra That, za ktorým vyrazíme do hôr na pick-upoch, absolvujeme dvojdňový trekking do horskej chránenej oblasti za horskými kmeňmi. Nádherné vodopády, kmene Monov a Karenov a obydlia, kde aj prespíme. Trekking v džungli cez ryžové políčka, zajazdíme si na slonoch a užijeme si zábavu na bambusových člnkoch tzv. bamboo rafting. Garantujeme Vám nezabudnutežný zážitok!!!

7. - 8. deň:

Presun smerom na Malajský polostrov so zástavkou v Bangkoku - rozlúčka s mestom Anjelov v krčmičkách a lacných obchodíkoch.

9. - 13. deň:

Krabi - malé letovisko, stratené v členitom pobreží mysu Laem Phra Nang. Nevšedné skalné útvary prispievajúce k scénickosti oblasti. Skaly vyčnievajúce priamo z mora dotvárajú obraz raja. Plavba na opustené ostrovy porastené kokosovými palmami, morské špeciality, ryža s chili na 100 spôsobov, možnos si zajazdi na motorkách a výlet na rozprávkový ostrov Ko Phi Phi, nachádzajúci sa uprostred tyrkysových vôd Andamanského mora a jeho slávna zátoka Ao Ma Ya, kde sa točil film Pláž. Biele pláže a ideálne podmienky na potápanie sa a šnorchlovanie sa priamo pri koralových útesoch a nádherný podmorský svet.

14. - 15. deň:

Vstup do Malajzie, plavba loďou na ostrov Penang - Georgetown, nazývaný aj “Perla Orientu”. Neuveritežná zmes kultúr a náboženstiev. Cez najdlhší most juhovýchodnej Ázie a víta nás - Kuala Lumpur. Mestu dnes dominuje televízna veža a tzv. dvojčatá firmy Petronas – teraz druhá najvyššia budova sveta. Moderné mešity, železničná stanica v maurskom štýle, námestie Merdoka, čínska štvr. Večer návšteva niektorého z miestnych trhovísk. Toto mesto Vás rozhodne nenechá žahostajných !!!

16. - 17. deň:

Našou poslednou zastávkou v Malajzii bude Melaka, mesto s koloniálnou minulosou. Singapur - supermoderný a extrémne bohatý mestský štát je známy svojou čistotou, prísnymi zákonmi a prekvapivými kontrastmi. Gigantické mrakodrapy, reštaurácie rozmaznávajúce turistov svojimi gastronomickými pokrmami, staré čínske, indické a arabské štvrte, botanická záhrada, park motýžov, vožný program. Odlet do vlasti.

Cena zahŕňa:
Sprievodcu CK Victory Travel, ubytovanie v hosteloch, doprava (loďou, klimatizovaným autobusom, pick-upom, džípom), jazdu na slonoch, bamboo-rafting, organizačné zabezpečenie víz, poistenie CK voči úpadku, DPH.
Cena nezahŕňa:
Víza, Stravu, vstupné, letiskové taxy, poistenie liečebných nákladov.
Termín:
09.3. 2006 – 25.3. 2006
18.11. 2006 – 4.12. 2006
Cena:
20 990 Sk + letenka 24 990 Sk

 

 
 
  Contact:
Zamocka 12.
P.O. Box 264
SK - 811 01 Bratislava
Slovak Republic
 
Tel.: +421-2-5920 1711
Fax: +421-2-5920 1700
E-mail: supravia@supravia.sk